Chłodnictwo Przemysłowe Freonowe i CO2


Nasza specjalizacja to chłodnictwo przemysłowe. Jesteśmy fachowcami w montażu i obsłudze instalacji chłodniczych na czynniki chłodnicze freonowe. Posiadamy również bardzo duże doświadczenie w instalacjach na dwutlenek węgla (CO2).

Naszą wiedzę i umiejętności potwierdzają kilometry instalacji wykonanych przez nas jak i odbyte szkolenia i zdobyte uprawnienia i certyfikaty.

Wyposażamy także sklepy nie tylko w urządzenia chłodnicze typu: regały chłodnicze, lady chłodnicze, witryny chłodnicze, lodówki podblatowe, szafy chłodnicze i mroźnicze, ale także w kompletne wyposażenie sklepu w lady sprzedażowe, bemary i regały na towar suchy.
Współpracujemy z takimi firmami jak ES System K oraz Igloo. Obie firmy są to Polscy producenci urządzeń chłodniczych i wyposażenia sklepów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na montaż i serwis urządzeń chłodniczych. Zapewniam że zaspokoimy każdą potrzebę naszych klientów w zakresie chłodnictwa. Naprawiamy najmniejsze lodóweczki oraz duże instalacje chłodnictwa.

Zachęcamy do zapytania o ofertę stałej opieki serwisowej całych obiektów przemysłowych, sklepów od malutkich do dużych marketów jak i sieci sklepów. Gwarantujemy atrakcyjna ofertę na obsługę instalacji chłodniczych w Państwa obiekcie. Istnieje możliwość podpisania umowy w zakresie serwisu i okresowych przeglądów instalacji chłodniczych.

W zakres takiej umowy wchodzą czynności:
– kontrola szczelności z częstotliwością zgodną z ustawą F-Gaz
– przegląd urządzeń z kontrolą działania agregatów chłodniczych, pomiarem parametrów pracy, weryfikacją stanu poszczególnych elementów zapewniających poprawne działanie urządzeń i całej instalacji
– mycie skraplaczy takich instalacji
– bieżące serwisowanie urządzeń

Dodatkowo możemy pomóc we wpisach do systemu CRO.

Zapraszamy do kontaktu.